Polski English

/MIESZKANIE PLUS – BUDOWA OSIEDLA NA KACZYCH BUKACH W GDYNI/

Pierwszy pilotażowy projekt budowy osiedla w Polsce - zrealizowany w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus. Inwestycja to 172 bardzo wygodne i funkcjonalne mieszkania, usytuowane w sześciu czterokondygnacyjnych budynkach

Z początkiem lipca 2017 roku na prywatnym terenie o powierzchni 1,5 hektara rozpoczęła sie budowa nowoczesnego osiedla mieszkaniowego w ramach rządowego programu "Mieszkanie +", która została zrealizowana "pod klucz" w pierwszym kwartale 2019 roku.

 

Inwestycja to 172 bardzo wygodne i funkcjonalne mieszkania, usytuowane w sześciu czterokondygnacyjnych budynkach o nowoczesnej architekturze. Na terenie osiedla jest 224 miejsc parkingowych. Osiedle znajduje się w spokojnej okolicy poza centrum przy ulicy Starochwaszczyńskiej i ulicy Puszczyka w Gdyni w dzielnicy Kacze Buki. W lokalizacji tego osiedla istotna jest bliskość dwóch osi komunikacyjnych lini północ-południe ( obwodnica Trójmiasta ) oraz lini zachód-wschód (ul. Chwaszczyńska i ul. Wielkopolska ) zapewniających szybki dojazd do Gdyni i Gdańska. Osiedle zlokalizowane w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, otoczone licznymi szlakami pieszymi, rowerowymi daje mnóstwo możliwości spędzania wolnego czasu.

 

 

 

Fot: Widok z lotu ptaka na osiedle " Mieszkanie Plus" w Gdyni

 

       

 Fot: Widoki poszczególnych budynków

 

  Fot: miejsca parkingowe osiedla 

 

 Fot: Otoczenie budynków osiedla w Gdyni

 

 Fot: Symboliczne rozpoczęcie budowy w ramach Mieszkania Plus odbyło się 3 lipca 2017 w uroczystości wziął udział Premir RP Mateusz Morawiecki.

 

 

 

 

Nasze inwestycje

Klauzule informacyjne Rodo
Strony internetowe - odee.pl