Polski English

/Projekty /

Projekty developerskie

/
Akademia Rybołówstwa i Nauk o Morzu w Angoli

 

Jest to projekt zajmujący 90 ha, obejmuje budowę budynków akademickich o powierzchni ponad 50 tys. m2. 30 laboratoriów, Centrum Siłowni Okrętowych, Centrum Ratownictwa Morskiego, Symulatory i wiele więcej.

/
Budowa projektu WATERFRONT na ul. Szafarnia w Gdańsku

 

Projekt rewitalizacji ul. Szafarnia obejmujący budowę kompleksu mieszkaniowo-usługowego WATERFRONT oraz HOTELU GDAŃSK

/
Zielona Laguna - Twoje nowe osiedle w Gdyni

 

Navimor International poprzez spółkę ISN2 buduje osiedle Zielona Laguna. W ramach tej inwestycji i kolejnych planowanych etapów, powstanie w pełni wyposażony, autonomiczny fragment miasta.

/
PRIMO - osiedle w zabudowie szeregowej w pobliżu Pruszcza Gdańskiego

 

Navimor International poprzez spółkę celową PRIMO sp. z o.o.buduje osiedle w zabudowie szeregowej . Sprzedaż lokali dla tej inwestycji realizowana jest przez biuro SIÓDME 7 NIEBO.

/
Budowa Stoczni NIGERDOCK w Lagos, NIGERIA

 

Navimor wybudował Stocznię NIGERDOCK będącą najwiekszym tego typu obiektem w Afryce Zachodniej przeznaczonym do budowy i remontów konstrukcji off-shore oraz pełnomorskich jednostek pływających

/
Osiedle dla kadry akademickiej w Namibe, ANGOLA

 

Budowa osiedla dla kadry akademickiej składającego się z 12 jednokondygnacyjnych domów zlokalizowanych przy terenie Akademii Rybołówstwa w Namibe , Angola

/
SŁONECZNE WICZLINO - budujemy osiedle domów w Gdyni Wiczlinie

 

Navimor International poprzez spółkę celową ADJ buduje osiedle domów w zabudowie bliźniaczej w ramach przedsięwzięcia deweloperskiego przy ul. Memerta Stankiewicza i Leonida Teligi w Gdyni Wiczlinie

/
Szafranova - nowe osiedle położone 20 min od centrum

 

Navimor buduje nowe domy w Straszynie koło Gdańska położone zaledwie 10 min drogi od obwodnicy trójmiasta. Sprzedaż lokali dla tej inwestycji realizowana jest przez biuro SIÓDME 7 NIEBO.

/
Młody Jasień 2 - budujemy nowe osiedle w Gdańsku

 

Navimor International poprzez spółke celową Młody Jasień buduje 27 budynków w niskiej, szeregowej zabudowie. Sprzedaż lokali dla tej inwestycji realizowana jest przez biuro SIÓDME NIEBO.

/
Kompleks budynków X-YARD w centrum Gdańska

 

Projekt typu „mixed–use” obejmujący budowę kompleksu budynków o łącznej powierzchni 37.000 m² z przeznaczeniem na biura, powierzchnie handlowe, usługowe oraz hotelowe.

/
Budowa biura Navimor Int'l w Sopocie

 

Wykonanie projektu oraz budowa trzykondygnacyjnego budynku biurowego w Sopocie przy ulicy Chopina 6.


Projekty morskie

/
Wielozadaniowe trawlery krewetkowe dla Angoli

 

Statki zaprojektowane do połowu krewetek i innych gatunków głębinowych, wykorzystując włoki na dużych głębokościach i wciągniki, w wodach tropikalnych. Cztery takie jednostki zostały dostarczone do Angoli.

/
Wielozadaniowe kutry rybackie WKR25 dla Nigerii

 

Wielozadaniowy statek rybacki o długości 25 metrów. Zaprojektowany do połowu krewetek i ryb na wodach subtropikalnych i tropikalnych.

/
Trawler rybacko-badawczy Bayagbona dla Nigerii

 

Wielozadaniowy statek oceanograficzno-rybacki, zaprojektowany, zbudowany i dostarczony do Nigeryjskiego Instytutu Oceanografii i Badań Morskich.

/
Statek szkolny Horyzont II dla Akademii Morskiej

 

Nowoczesny statek treningowo-badawczy, dostarczony do Akademii Morskiej w Gdyni. Został zaprojektowany i wyposażony w specjalistyczny sprzęt, umożliwiający pełnienie wszechstronnych funkcji.

/
Promy dla Nigerii

 

Założenie i zarządzanie Lagos State Ferries Services oraz dostawa promów w systemie CKD.

/
Moduły statkowe do helikopterowców desantowych

 

Projekt obejmujący budowę modułów kadłubowych do helikopterowców desantowych typu Mistral oraz wysłanie grupy ekspertów do Francji.

/
Moduły statkowe dla Stoczni Meyer Werft

 

Budowa i dostawa modułów statkowych dla Stoczni Meyer Werft, NIemcy

/
Dostawa pakietów urządzeń i wyposażenia okrętowego

 

Współpraca ze Stocznią Remontową w realizacji licznych projektów m.in. budowa statków szybkiego reagowania, statku logistycznego

Nasze inwestycje

Klauzule informacyjne Rodo
Strony internetowe - odee.pl