Polski English

/MIESZKANIE PLUS – BUDOWA OSIEDLA W GDYNI/

Pierwszy pilotażowy projekt budowy osiedla w Polsce - zrealizowany w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus. Inwestycja to 172 bardzo wygodne i funkcjonalne mieszkania, usytuowane w sześciu czterokondygnacyjnych budynkach


MIESZKANIE PLUS to jeden ze sztandarowych programów rządu, który miał na celu dostarczenie przystępnych cenowo mieszkań na wynajem z możliwością późniejszego przekształcenia w mieszkania własnościowe.

Gdyńska inwestycja, która jest zlokalizowana w dzielnicy Kacze Buki została pomyślnie zrealizowana przez spółkę deweloperską ISN (Invest Sarko, Navimor).

Na gdyńskim osiedlu powstały 172 MIESZKANIA w sześciu czterokondygnacyjnych budynkach o nowoczesnej architekturze, zlokalizowanych w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, otoczone przez liczne szlaki rowerowe oraz piesze.

.

 

 

Inwestycja to 172 bardzo wygodne i funkcjonalne mieszkania, usytuowane w sześciu czterokondygnacyjnych budynkach o nowoczesnej architekturze. Na terenie osiedla jest 224 miejsc parkingowych. Osiedle znajduje się w spokojnej okolicy poza centrum przy ulicy Starochwaszczyńskiej i ulicy Puszczyka w Gdyni w dzielnicy Kacze Buki.

 

 

Funkcjonalne i przestronne osiedle, wybudowane w okresie dwóch lat wyróżnia inwestycję nie tylko jako program M+, ale również jako model budowy tanich mieszkań w wysokim standardzie.

 

 Osieldle Kacze Buki - zbudowane w ramach programu MIESZKANIE PLUS

  


Symboliczne rozpoczecie projektu Mieszkanie Plus miało miejsce 3 lipca 2017 r.  W ceremoni wziął udział Premier Mateusz Morawiecki.

 

 

Po zaledwie 2 latach osiedle było gotowe do przekazania pierwszym najemcom.

 

Osiedle oddano do użytku w roku 2019 r.

172 MIESZKANIA w sześciu czterokondygnacyjnych budynkach

Duża ilość terenów zielonych między budynkami

Staranna aranżancja przestrzeni między budynkami

Rozplanowana przestrzeń parkingowa zapewnia wystarczającą ilość miejsca dla mieszkańców i przyjeżdżających gości

Inwestycja zrealizowana została przez ISN Development ( Navimor Intenational / Invest Sarko ) w ramach programu Mieszkanie Plus

Program Mieszkanie Plus borykał się z wieloma problemami natomiast w Gdyni jako pierwszy kompleksowy projekt M+ zrealizowany przez spółkę celową Navimoru "ISN sp. z o.o. " odniósł wielki SUKCES !

 

 

Nasze inwestycje

Klauzule informacyjne Rodo
Strony internetowe - odee.pl