Polski English

/Stocznia Wisła/

Navimor International, jest jednym z współwłaścicieli Stoczni Wisła od początku jej działalności w 1994 roku.

Stocznia Wisła jest wyspecjalizowana w projekcie i produkcji kompletnych statków rybackich, rybacko-badawczych, stalowych modułów, wyposażonych bloków statkowych i sekcji kadłuba, jak również kompletnych kadłubów i nadbudówek.

 

Nasza oferta obejmuje również szeroką gamę specjalistycznych statków i innych konstrukcji o różnych celach.

Lokalizacja

Stocznia WISŁA zlokalizowana jest na prawym brzegu Martwej Wisły, niedaleko rozwidlenia z Wisłą Śmiałą, około jednej mili morskiej od ujścia Wisły Śmiałej do Zatoki Gdańskiej.

 

Na terenie na którym znajduje się obecnie Stocznia WISŁA, już w roku 1889 powstała baza remontowa lodołamaczy. Od tego czasu obszar ten jest nieprzerwanie wykorzystywany do produkcji stoczniowej, w pierwszym okresie remontowej a następnie produkcyjnej - dość wspomnieć że na terenie obecnej Stoczni WISŁA powstało ponad 1500 różnego typu i rodzaju jednostek z których wiele pływa do dzisiaj rozsławiając imię polskiego stoczniowca na morzach i oceanach całego świata.

 

Stocznia WISŁA Sp. z o.o. kontynuuje tą chlubną tradycję.

Działalność

W chwili obecnej Stocznia WISŁA specjalizuje się w projektowaniu i produkcji gotowych jednostek rybackich oraz badawczo-rybackich oraz produkcji stalowych konstrukcji okrętowych, głównie wyposażonych modułów, bloków i sekcji kadłubowych, ale również nadbudówek oraz gotowych kadłubów.

 

W naszej ofercie posiadamy również szeroką gamę kutrów rybackich oraz małych jednostek różnego przeznaczenia.

 

Od początku naszej działalności współpracowaliśmy z wieloma wiodącymi stoczniami europejskimi, oraz z wszystkimi większymi stoczniami polskimi. Wspólnie z naszym przedstawicielem handlowym, firmą Navimor International, Sopot, zrealizowaliśmy wiele interesujących i wymagających kontraktów.

Możliwości

Stocznia WISŁA jest w stanie wybudować jednostki o długości do 90 metrów. Stanowiska montażowe na nabrzeżach Stoczni WISŁA pozwalają na budowę stalowych konstrukcji okrętowych oraz lądowych konstrukcji wielkogabarytowych o wysokości do 28 metrów i masie jednostkowej do ok. 1.100 ton.

 

Nowoczesne, stale udoskonalane wyposażenie oraz wysokie kwalifikacje załogi Stocznia WISŁA gwarantują spełnienie nawet najwyższych wymagań jakościowych stawianych przez naszych kontrahentów.

Nasze inwestycje

Klauzule informacyjne Rodo
Strony internetowe - odee.pl