Polski English

/Zielona Laguna - nowe osiedle w Gdyni/

Navimor International poprzez spółkę ISN2 buduje osiedle Zielona Laguna. Częścią Inwestycji jest Zielona Laguna Wzgórze. W ramach tej inwestycji i kolejnych planowanych etapów, powstanie w pełni wyposażony, autonomiczny fragment miasta.

W ramach Osiedla Zielona Laguna Wzgórze powstanie 170 mieszkań i lokali usługowych w niskich cztero- i pięciokondygnacyjnych budynkach. Obecnie w sprzedaży znajduje się budynek B3 z 75 mieszkaniami i lokalami usługowymi. Zróżnicowane metraże od 32 do 79 m2 powodują, że coś dla siebie znajdą zarówno single, jak i pary czy rodziny z dziećmi. Co więcej, istnieje możliwość łączenia części mieszkań w celu uzyskania dużych apartamentów rodzinnych.

 

 

Dodatkowo niektóre lokale będzie można zaadoptować do większych metraży. Do każdego mieszkania przynależeć będzie na wyłączność ogródek lub balkon. Znajdujące się w każdym budynku windy cichobieżne będą dodatkowym atutem gwarantującym komfort jego mieszkańców.

Nasze osiedle wyróżnia się na tle innych inwestycji tym, że znajduje się z dala od zgiełku miejskiego, jednocześnie stanowiąc integralną część tkanki miejskiej z dobrymi dojazdami do centrum Gdańska, Gdyni i Sopotu. Tylko 3 minuty zajmie dojazd do Trasy Kaszubskiej łączącej obwodnicę z centrum, a pętla autobusowa Kacze Buki to zaledwie 8 minut pieszo. Najbliższy przystanek autobusowy jest w zasięgu 3 minut spaceru od osiedla.

Na terenie osiedla przewidziano pomieszczenie fitness z siłownią dla mieszkańców. Na świeżym powietrzu będzie można skorzystać też z terenów rekreacyjnych na obszarze inwestycji lub spędzić czas na sąsiadującym miejskim placu i parku. Pobliski Park Krajobrazowy zapewnia przestrzeń do spacerów lub jazdy na rowerze.

Z myślą o najmłodszych powstanie także atrakcyjny plac zabaw. Dzięki dostępności terenów zielonych, przyszli mieszkańcy będą mogli uprawiać różne formy aktywności, wypoczywać czy pogłębiać sąsiedzkie więzi.

 

 

 

Osiedle Zielona Laguna Wzgórze zaprojektowano z myślą o osobach, które cenią sobie bliski kontakt z naturą, świetną lokalizację, wysoki standard wykończenia mieszkania i części wspólnych oraz ekologiczne rozwiązania w budynkach i ich otoczeniu.

 

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży:

ul. Bieszczadzka 4, 81-582 Gdynia, tel. +48 726 47 47 47, e-mail: sprzedaż@zielonalaguna.pl

oraz do wizyty na stronie internetowej: www.zielonalaguna.pl

 

 

 

Nasze inwestycje

Klauzule informacyjne Rodo
Strony internetowe - odee.pl