Polski English

/Zielona Laguna - Twoje nowe osiedle w Gdyni/

Navimor International poprzez spółkę ISN2 buduje osiedle Zielona Laguna. W ramach tej inwestycji i kolejnych planowanych etapów, powstanie w pełni wyposażony, autonomiczny fragment miasta.

W ramach Osiedla Zielona Laguna  powstanie 680 mieszkań i lokali usługowych w niskich cztero- i pięciokondygnacyjnych budynkach. Wkrótce rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w budynku B3  z 66 mieszkaniami i lokalami usługowymi. Zróżnicowane metraże od 32 do 90 m2 powodują, że coś dla siebie znajdą zarówno single, jak i pary czy rodziny z dziećmi.

 

Marzenie o przestronnym, rodzinnych apartamencie może stać się rzeczywistością w Zielonej Lagunie. Tutaj, dom dostosowuje się do Twoich potrzeb, dzięki możliwości łączenia mieszkań. Każde z nich posiada na wyłączność ogródek lub balkon, dodając prywatności i przestrzeni do życia. Dodatkowym atutem są cichobieżne windy w każdym budynku, podnoszące komfort codziennego życia mieszkańców.

Nasze osiedle jest unikalną enklawą spokoju, wyjątkowo usytuowaną z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie harmonijnie wplecioną w tkankę miejską. Stanowi doskonały punkt, z którego łatwo i szybko dostaniesz się do serca Trójmiasta - Gdańska, Gdyni i Sopotu. Dojazd do Trasy Kaszubskiej, zapewniającej sprawną komunikację z obwodnicą i centrum, zajmuje zaledwie 3 minuty. Co więcej, przystanek autobusowy jest tuż obok -  200 metrów spacerem, a do pętli autobusowej Kacze Buki to tylko 750 metrów.

Zielona Laguna to  idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, ale nie chcą rezygnować z bliskości i wygód miasta.

 

Na terenie osiedla zaplanowano nowoczesne pomieszczenie fitness z siłownią, dostępną wyłącznie dla mieszkańców. Dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu, osiedle oferuje tereny rekreacyjne, idealne do relaksu i sportu. Dodatkowo, sąsiadujący z osiedlem miejski plac i park to świetne miejsca na spędzanie czasu na łonie natury. Bliskość Parku Krajobrazowego daje możliwość długich spacerów czy jazdy na rowerze w malowniczym otoczeniu.

Myśląc o najmłodszych, planujemy stworzenie atrakcyjnego placu zabaw. Dzięki zielonym terenom wokół, przyszli mieszkańcy będą mieli wiele możliwości do aktywnego wypoczynku, relaksu i budowania sąsiedzkich relacji w przyjaznej i zdrowej atmosferze.

 

 

 

 

 

 

Osiedle Zielona Laguna Wzgórze zaprojektowano z myślą o osobach, które cenią sobie bliski kontakt z naturą, świetną lokalizację, wysoki standard wykończenia mieszkania i części wspólnych oraz ekologiczne rozwiązania w budynkach i ich otoczeniu.

 

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży:

ul. Bieszczadzka 4, 81-582 Gdynia, tel. +48 726 47 47 47, e-mail: sprzedaż@zielonalaguna.pl

oraz do wizyty na stronie internetowej: www.zielonalaguna.pl

 

 

 

Nasze inwestycje

Klauzule informacyjne Rodo
Strony internetowe - odee.pl