Polski English

/PRIMO - osiedle w zabudowie szeregowej w pobliżu Pruszcza Gdańskiego/

Navimor International poprzez spółkę celową PRIMO sp. z o.o.buduje osiedle w zabudowie szeregowej . Sprzedaż lokali dla tej inwestycji realizowana jest przez biuro SIÓDME 7 NIEBO.

 

Wyobraź sobie miejsce, gdzie spokój i harmonia łączą się z nowoczesnym designem i funkcjonalnością. PRIMO to właśnie takie osiedle, które powstaje koło Pruszcza Gdańskiego. Realizowane przez Navimor International poprzez spółkę PRIMO sp. z o.o., to osiedle w zabudowie szeregowej przyciąga swoją wyjątkowością. Wybierając mieszkanie tu, stajesz się częścią ekskluzywnej społeczności.

 

Budowa osiedla PRIMO już się rozpoczęła, a sprzedaż mieszkań trwa. Nie przegap okazji, by stać się częścią tego wyjątkowego miejsca, które spełni Twoje marzenia o idealnym domu.

 

 

 

Każdy dom na osiedlu PRIMO posiada własny, zaciszny ogródek, który stanie się Twoją prywatną oazą spokoju. Ciesz się chwilami relaksu i rodzinnych spotkań na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni.

 

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży ( tel: 801 007 008, info@siodme-niebo.pl ), gdzie oferujemy mieszkania o powierzchniach od 64 m² do 72 m². Każde z nich zostało zaprojektowane z myślą o Twoim komforcie, oferując dodatkowo przestrzeń strychu do adaptacji - od 25,4 do 30,5 m².

 

 

 

Osiedle otoczone jest malowniczymi terenami zielonymi, tworzącymi idealne warunki do odpoczynku i rekreacji. Bliskość pełnej infrastruktury usługowej zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, nieopodal Twojego nowego domu.

   

 

Inwestycja zlokalizowana będzie w Rokitnicy przy ul. Słowackiego, tuż obok Pruszcza Gdańskiego.

 

 

 Sprzedaż dla tej inwestycji realizuje biuro SIÓDME NIEBO  ( tel: 801 007 008, info@siodme-niebo.pl )

 

 

 

Nasze inwestycje

Klauzule informacyjne Rodo
Strony internetowe - odee.pl