Polski English

/SŁONECZNE WICZLINO - budujemy osiedle domów w Gdyni Wiczlinie/

Navimor International poprzez spółkę celową ADJ buduje osiedle domów w zabudowie bliźniaczej w ramach przedsięwzięcia deweloperskiego przy ul. Memerta Stankiewicza i Leonida Teligi w Gdyni Wiczlinie

 

Osiedle "Słoneczne Wiczlino" składać sie będzie z 20 domów w zabudowie bliźniaczej, posadowionych na działkach o powierzchni 300-330 metrów kwadratowych. Sposób zabudowy gwarantuje spokojny i kameralny charakter osiedla. 

  

Zalety inwestycji Słoneczne WICZLINO:

- Niska zabudowa ,
- indywidualne garaże,
- Duży metraż – 128m2,
- 10 min do Obwodnicy Trójmiasta,

  Przykładowe aranżacje wnętrz.

 

W trakcie budowy w grudniu 2020 r.

 

Sprzedaż dla tej inwestycji realizuje biuro ADJ Investment   ( tel: 512 517 509, biuro@adjinvestment.pl )

 

 

 

Dom w cenie mieszkania


Prawdziwy dom, z garażem, ogródkiem, miejscem na przechowywania gromadzonych rzeczy, uprawiania hobby. Po prostu miejsce, w którym można wygodniej żyć.

 

Oferta nasza skierowana jest do osób , które nie  chcą lub nie mogą zmierzyć się z wyzwaniem realizacji takiej inwestycji metodą gospodarczą. Wiele osób chciałoby taki dom po prostu kupić, w rozsądnej cenie.

 

Powierzchnia domu to 128 m kw. Do tego dochodzi poddasze, które można później zagospodarować na własną rękę. Obowiązujący plan zagospodarowania przewiduje w okolicy tylko zabudowę jednorodzinną, nie ma zagrożenia, że w sąsiedztwie wyrośnie osiedle wysokich domów

 

Więcej informacji na stronie dewelopera: http://adjinvestment.pl/

Nasze inwestycje

Klauzule informacyjne Rodo
Strony internetowe - odee.pl