Polski English

/Działalność/

Budowa statków

Projektowanie i produkcja gotowych jednostek morskich różnego typu oraz wykonawstwo wszelkich konstrukcji okrętowych.

Kompletne kadłuby i moduły statkowe

Produkcja kompletnych kadłubów, a także modułów: dziobowych, rufowych, śródokręcia, dna podwójnego oraz wyposażonych nadbudówek

Główny wykonawca projektów i deweloper

Koordynowanie kompleksowych inwestycji, począwszy od etapu projektowego, przez zapewnienie materiałów i konstrukcję budynków wraz z infrastrukturą, aż po szkolenia kadr z możliwością zarządzania obiektem

Transfer technologii i usługi edukacyjne

Wsparcie technologiczne i edukacyjne z zakresu eksploatacji jednostek pływających, doradztwa projektowego i realizacji projektów o tematyce morskiej oraz szkolenie wyspecjalizowanych kadr

Zarządzanie projektami

- Management techniczny,
- usługi consultingowe,
- hotele

Budowa statków

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji gotowych jednostek morskich, badawczo-rybackich oraz produkcji stalowych konstrukcji okrętowych, w tym wyposażonych modułów, bloków, sekcji kadłubowych, nadbudówek i gotowych kadłubów.

Stocznia Wisła jest zakładem produkcyjnym Navimoru. Stocznia jest w stanie wyprodukować jednostki różnego typu o długości do 90 metrów.

 

Naszą specjalizacją jest budowa różnego typu statków RYBACKICH, szkoleniowych i badawczych oraz małych statków pasażerskich.

 

Razem ze Stocznią Wisła wybudowaliśmy i dostarczyliśmy ponad 150 jednostek różnego typu i przeznaczenia do naszych klientów w Europie i Afryce.

 

Mamy unikalną wiedzę i osiągnięcia w projektowaniu i budowie wysoce specjalistycznych  statków zaprojektowanych i dostosowanych szczególnie do pracy na wodach tropikalnych.

Wraz ze Stocznią WISŁA dostarczyliśmy także ponad 30 statków typu WKR-25 do połowu krewetek w wodach tropikalnych.

 

Cieszyły się one wielkim uznaniem klientów z Afryki, ze względu na swoją funkcjonalność i niezawodność.

 

Dziesięć jednostek tego typu zostało dostarczonych na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa Iranu i pozostają nadal w użyciu od ponad 20 lat.

 

W ostatnich latach, naszym wspólnym projektem był między innymi statek rybacko-badawczy Bayagbona, wybudowany dla Nigeryjskiego Instytutu Oceanograficznego i Badań Morskich, która została uhonorowana tytułem najnowocześniejszego statku wyprodukowanego przez polski przemysł stoczniowy. Wybudowaliśmy również nowoczesny statek badawczy dla Akademii Morskiej w Gdynii - Horyzont II.

 

Dostarczyliśmy nowoczesne statki rybackie dla Ministerstwa Rybołówstwa Angoli, trawlery rybackie dla szwedzkich i norweskich klientów.

 

Wysoka kompetencja kadry stoczniowej Navimor’u i Stoczni Wisła oraz ciągłe inwestycje mające na celu unowocześnienie urządzeń stoczniowych zapewniają spełnienie najwyższych standardów jakościowych wymaganych przez naszych renomowanych Klientów. 

 

W trakcie naszej działalności dostarczyliśmy równiesz nasdzym klientom promy pasażerskie i samochodowe. Jeden z nich został wyróżniony swoją własną serią znaczków pocztowych.

 

 

 

Wysoka kompetencja kadry stoczniowej Navimor’u i Stoczni Wisła oraz ciągłe inwestycje mające na celu unowocześnienie urządzeń stoczniowych zapewniają spełnienie najwyższych standardów jakościowych wymaganych przez naszych renomowanych Klientów. 

Nasze inwestycje

Klauzule informacyjne Rodo
Strony internetowe - odee.pl