Polski English

/Działalność/

Budowa statków i modułów statkowych

Projektowanie i produkcja gotowych jednostek morskich różnego typu oraz wykonawstwo wszelkich typów konstrukcji okrętowych.

Generalne wykonawstwo projektów (GW)

Generalne wykonawstwo kompletnych inwestycji, począwszy od etapu projektowego, przez zapewnienie materiałów i konstrukcję budynków wraz z infrastrukturą, aż po szkolenia kadr z możliwością zarządzania obiektem

Realizacja inwestycji mieszkaniowych

Jako generalny wykonawca inwestycji specjalizujemy się w budowie wielorodzinnych osiedli mieszkaniowych

Transfer technologii i usługi edukacyjne

Wsparcie technologiczne i edukacyjne z zakresu eksploatacji jednostek pływających, doradztwa projektowego i realizacji projektów o tematyce morskiej oraz szkolenie wyspecjalizowanych kadr

Zarządzanie projektami

- Management techniczny,
- usługi consultingowe,
- hotele

Budowa statków i modułów statkowych

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji gotowych jednostek morskich, badawczo-rybackich oraz produkcji stalowych konstrukcji okrętowych, w tym wyposażonych modułów, bloków, sekcji kadłubowych, nadbudówek i gotowych kadłubów.

Stocznia Wisła będąca zakładem produkcyjnym Navimoru wyspecjalizowana jest w budowie jednostek pływających różnego typu o długości do 90 metrów.

Naszą specjalizacją jest budowa różnego typu statków RYBACKICH, szkoleniowych i badawczych oraz małych statków pasażerskich.

 

Wspólnie ze Stocznią Wisła  wybudowaliśmy i dostarczyliśmy ponad 150 jednostek różnego typu i przeznaczenia do naszych klientów w Europie i Afryce.

Mamy unikalną wiedzę i osiągnięcia w projektowaniu i budowie wysoce specjalistycznych  statków zaprojektowanych i dostosowanych szczególnie do pracy na wodach tropikalnych.

Kadłuby i moduły są budowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami jakości wymaganymi przez naszych klientów - głównych graczy branży stoczniowej w Europie oraz przez ich klientów - renomowanych armatorów z rynku statków wycieczkowych, przemysłu off-shore i sektora marynarki wojennej.
 
Nasze produkty zostały dostarczone i zmontowane na statki zbudowane przez:
• Meyer Werft - Niemcy,
• Kleven Werft - Norwegia
• STX - Francja
• DCNS - Francja
• Aker - Finlandia
• Thyssen Nordseewerke - Niemcy
• HDW Kilonia - Niemcy
• Sietas - Niemcy
• Remontowa - Polska

 

W ostatnich latach, naszym wspólnym projektem był między innymi statek rybacko-badawczy Bayagbona, wybudowany dla Nigeryjskiego Instytutu Oceanograficznego i Badań Morskich, która została uhonorowana tytułem najnowocześniejszego statku wyprodukowanego przez polski przemysł stoczniowy. Wybudowaliśmy również nowoczesny statek badawczy dla Akademii Morskiej w Gdynii - Horyzont II.

 

Dostarczyliśmy nowoczesne statki rybackie dla Ministerstwa Rybołówstwa Angoli, trawlery rybackie dla szwedzkich i norweskich klientów.

 

Wysoka kompetencja kadry stoczniowej Navimor’u i Stoczni Wisła oraz ciągłe inwestycje mające na celu unowocześnienie urządzeń stoczniowych zapewniają spełnienie najwyższych standardów jakościowych wymaganych przez naszych renomowanych Klientów. 

 

W trakcie naszej działalności dostarczyliśmy równiesz nasdzym klientom promy pasażerskie i samochodowe. Jeden z nich został wyróżniony swoją własną serią znaczków pocztowych.

 

Wysoka kompetencja kadry stoczniowej Navimor’u i Stoczni Wisła oraz ciągłe inwestycje mające na celu unowocześnienie urządzeń stoczniowych zapewniają spełnienie najwyższych standardów jakościowych wymaganych przez naszych renomowanych Klientów. 

Nasze inwestycje

Klauzule informacyjne Rodo
Strony internetowe - odee.pl