Polski English

/Działalność/

Budowa statków i modułów statkowych

Projektowanie i produkcja gotowych jednostek morskich różnego typu oraz wykonawstwo wszelkich typów konstrukcji okrętowych.

Generalne wykonawstwo projektów (GW)

Generalne wykonawstwo kompletnych inwestycji, począwszy od etapu projektowego, przez zapewnienie materiałów i konstrukcję budynków wraz z infrastrukturą, aż po szkolenia kadr z możliwością zarządzania obiektem

Realizacja inwestycji mieszkaniowych

Jako generalny wykonawca inwestycji specjalizujemy się w budowie wielorodzinnych osiedli mieszkaniowych

Transfer technologii i usługi edukacyjne

Wsparcie technologiczne i edukacyjne z zakresu eksploatacji jednostek pływających, doradztwa projektowego i realizacji projektów o tematyce morskiej oraz szkolenie wyspecjalizowanych kadr

Zarządzanie projektami

- Management techniczny,
- usługi consultingowe,
- hotele

Realizacja inwestycji mieszkaniowych

Naszą dewizą jest jakość i niezawodność, dlatego jesteśmy znakomitym partnerem dla najbardziej wymagających klientów.

 

Budowa kompleksu mieszkaniowo - usługowego 
"SZAFARNIA WATERFRONT"

 

 

Na terenach dawanych zakładów przemysłowych, Navimor podejmuje się budowy nowego kwartału miasta. Navimor nawiązuje współpracę z Pekao Development (później Pirelli Development) na wybudowanie kompleksu apartamentowo-usługowego "Szafarnia Water Front ". Jednym elementem tej nowej inwestycji inwestycji stał się HOTEL GDAŃSK, który powstał w zrewitalizowanym XVII wiecznym Spichlerzu „Góra”, wcześniej zdewastowanym poprzez wykorzystywanie go przez lata, jako zwykłego magazynu.

 

 

 

 

 

 

 

Największe osiedle programu MIESZKANIE PLUS 2017 - 2019 
Sukces zaczyna się w Gdyni!

 


MIESZKANIE PLUS to jeden ze sztandarowych programów rządu, który ma na celu dostarczenie przystępnych cenowo mieszkań na wynajem z możliwością późniejszego przekształcenia w mieszkania własnościowe. Program ten boryka się z wieloma problemami natomiast w Gdyni jako pierwszy kompleksowy projekt M+ odniósł wielski SUKCES.

Gdyńska inwestycja, która jest zlokalizowana w dzielnicy Kacze Buki została pomyślnie zrealizowana przez spółkę deweloperską ISN (Invest Sarko, Navimor).

Na gdyńskim osiedlu powstały 172 mieszkania w sześciu czterokondygnacyjnych budynkach o nowoczesnej architekturze, zlokalizowanych w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, otoczone przez liczne szlaki rowerowe oraz piesze. Mieszkania o średniej wielkości 50m2 czekają na swoich najemców, których rekrutację pilotuje Urząd Prezydenta Miasta Gdynia.

Projekt ten to wielki sukces. Funkcjonalne i przestronne osiedle, wybudowane w okresie dwóch lat wyróżnia inwestycję nie tylko jako program M+, ale również jako model budowy tanich mieszkań w wysokim standardzie.

.

 

 

Inwestycja to 172 bardzo wygodne i funkcjonalne mieszkania, usytuowane w sześciu czterokondygnacyjnych budynkach o nowoczesnej architekturze. Na terenie osiedla jest 224 miejsc parkingowych. Osiedle znajduje się w spokojnej okolicy poza centrum przy ulicy Starochwaszczyńskiej i ulicy Puszczyka w Gdyni w dzielnicy Kacze Buki.

 

  

 Osieldle Kacze Buki - zbudowane w ramach programu MIESZKANIE PLUS

 

 

Symboliczne rozpoczecie projektu Mieszkanie Plus miało miejsce 3 lipca 2017.  W ceremoni wziął udział Premier Mateusz Morawiecki. Osiedle oddano do użytku w roku 2019.

 

Budowa osiedla mieszkaniowego "Młody Jasień 2" 
przy ulicy Stężyckiej w Gdańsku

 

Młody Jasień 2 to osiedle położone zaledwie 11 min od centrum Gdańska, w niedalekim sąsiedztwie Trójmiejskiej Obwodnicy. Niską, szeregową zabudowę stanowi 27 budynków. W każdym z nich mieszczą się 2, 3 lub 4 mieszkania o metrażach pomiędzy 65 m², a 114,98 m². Własny ogród i możliwość zamontowania kominka sprawiają, że mieszkanie na osiedlu Młody Jasień 2 jest tak samo komfortowe, jak mieszkanie w domu, ale zdecydowanie za niższą cenę. 

   

   

INWESTYCJA:

 

BUDOWA OSIEDLA BUDYNKÓW MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH

„MŁODY JASIEŃ 2” PRZY UL STĘŻYCKIEJ W GDAŃSKU.

 

   

KLUCZOWE PARAMETRY:

 

 

 

POWIERZCHNIA DZIAŁKI - 2,10 HA
PUM - 7 270,32 M2
ILOŚĆ BUDYNKÓW - 27,00
ILOŚĆ LOKALI – 96,00 (OD 75 DO 114 M2)
DWUPOZIOMOWE LOKALE MIESZKALNE W ZABUDOWIE
SZEREGOWEJ.

  

W okolicy osiedla Młody Jasień 2 znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, co znacznie ułatwia życie codziennie. Pierwszy sklep mieści się 100 m od osiedla, podobnie jak Publiczne Pozytywne Przedszkole Nr 7. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się także przystanek autobusowy (100 m). Na osiedlu znajdować się będzie również plac zabaw.   

 

 

 

Firma ADJ Investment będąca w grupie firm Navimoru buduje  
kameralne osiedle "Słoneczne Wiczlino" w Gdyni

 

 

Firma ADJ buduje w Gdyni kameralne osiedle "Słoneczne Wiczlino". To osiem domów w zabudowie bliźniaczej, posadowionych na działkach o powierzchni 300-330 metrów kwadratowych. Sposób zabudowy gwarantuje spokojny i kameralny charakter osiedla. 


Prawdziwy dom, z garażem, ogródkiem, miejscem na przechowywania gromadzonych rzeczy, uprawiania hobby. Po prostu miejsce, w którym można wygodniej żyć.

 

Oferta nasza skierowana jest do osób , które nie  chcą lub nie mogą zmierzyć się z wyzwaniem realizacji takiej inwestycji metodą gospodarczą. Wiele osób chciałoby taki dom po prostu kupić, w rozsądnej cenie.

 

Powierzchnia domu to 128 m kw. Do tego dochodzi poddasze, które można później zagospodarować na własną rękę. Obowiązujący plan zagospodarowania przewiduje w okolicy tylko zabudowę jednorodzinną, nie ma zagrożenia, że w sąsiedztwie wyrośnie osiedle wysokich domów

 

Więcej informacji na stronie dewelopera: http://adjinvestment.pl/

 

                   ;

Nasze inwestycje

Klauzule informacyjne Rodo
Strony internetowe - odee.pl