Polski English

/Działalność/

Budowa statków i modułów statkowych

Projektowanie i produkcja gotowych jednostek morskich różnego typu oraz wykonawstwo wszelkich typów konstrukcji okrętowych.

Generalne wykonawstwo projektów (GW)

Budowa kompletnych obiektów w formule pod klucz z możliwością zarządzania obiektami

Realizacja inwestycji mieszkaniowych

Budowa nowoczesnych, zielonych osiedli mieszkaniowych dostosowanych do wymogów młodych ludzi.

Transfer technologii i usługi edukacyjne

Wsparcie technologiczne i edukacyjne z zakresu eksploatacji jednostek morskich oraz szkolenie wyspecjalizowanych kadr

Zarządzanie projektami


- Management techniczny,
- Usługi consultingowe,
- Usługi gastronomiczno-hotelowe

Realizacja inwestycji mieszkaniowych

Budowa nowoczesnych, zielonych osiedli mieszkaniowych dostosowanych do wymogów młodych ludzi.


Kompleks mieszkaniowo - usługowy "SZAFARNIA WATERFRONT"

Łączna powierzchnia lokali w ramach kompleksu to 24.000 metrów kwadratowych.

 

Na terenach dawanych zakładów przemysłowych, podjęliśmy się budowy nowego kwartału miasta. Navimor  International nawiązał współpracę z Pekao Development (później Pirelli Development) celem wybudowania kompleksu apartamentowo-usługowego "Szafarnia Water Front ". 

 

 

 Projekt obejmował rewitalizację terenów wzdłuż ulicy Szafarnia w Gdańsku. 

 

 

 Łączna powierzchnia lokali w ramach kompleksu to 24.000,- metrów kwadratowych.

 

 

Na terenach poprodukcyjnych o powierzchni 10 tys. m2, powstał kompleks budynków mieszkaniowo-usługowych

Stylistyka budynków nawiązuje swoimi fasadami do zabytkowej architektury Gdańska. .

 

 

 

W ramach inwestycji "Szafarnia Waterfront" wybudowany został kompleks mieszkaniowo-usługowy składający się z 200 lokali

 

  

Jednym z elementów tej nowej inwestycji inwestycji stał się HOTEL GDAŃSK, który powstał w zrewitalizowanym XVII wiecznym Spichlerzu „Góra”, wcześniej zdewastowanym poprzez wykorzystywanie go przez lata, jako zwykłego magazynu.

 

 

 

Osiedle "ZIELONA LAGUNA" w Gdyni

 

Inwestycja ralizowana jest w gdyńskiej dzielnicy Kacze Buki przez firmę ISN2 sp. z o.o. będącą spółką celową Navimoru International.

W ramach Osiedla Zielona Laguna  powstanie 680 mieszkań i lokali usługowych w niskich cztero- i pięciokondygnacyjnych budynkach. Wkrótce rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w budynku B3  z 66 mieszkaniami i lokalami usługowymi. Zróżnicowane metraże od 32 do 90 m2 powodują, że coś dla siebie znajdą zarówno single, jak i pary czy rodziny z dziećmi.

 

Marzenie o przestronnym, rodzinnych apartamencie może stać się rzeczywistością w Zielonej Lagunie. Tutaj, dom dostosowuje się do Twoich potrzeb, dzięki możliwości łączenia mieszkań. Każde z nich posiada na wyłączność ogródek lub balkon, dodając prywatności i przestrzeni do życia. Dodatkowym atutem są cichobieżne windy w każdym budynku, podnoszące komfort codziennego życia mieszkańców.

Nasze osiedle jest unikalną enklawą spokoju, wyjątkowo usytuowaną z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie harmonijnie wplecioną w tkankę miejską. Stanowi doskonały punkt, z którego łatwo i szybko dostaniesz się do serca Trójmiasta - Gdańska, Gdyni i Sopotu. Dojazd do Trasy Kaszubskiej, zapewniającej sprawną komunikację z obwodnicą i centrum, zajmuje zaledwie 3 minuty. Co więcej, przystanek autobusowy jest tuż obok -  200 metrów spacerem, a do pętli autobusowej Kacze Buki to tylko 750 metrów.

Zielona Laguna to  idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, ale nie chcą rezygnować z bliskości i wygód miasta.

 

Na terenie osiedla zaplanowano nowoczesne pomieszczenie fitness z siłownią, dostępną wyłącznie dla mieszkańców. Dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu, osiedle oferuje tereny rekreacyjne, idealne do relaksu i sportu. Dodatkowo, sąsiadujący z osiedlem miejski plac i park to świetne miejsca na spędzanie czasu na łonie natury. Bliskość Parku Krajobrazowego daje możliwość długich spacerów czy jazdy na rowerze w malowniczym otoczeniu.

Myśląc o najmłodszych, planujemy stworzenie atrakcyjnego placu zabaw. Dzięki zielonym terenom wokół, przyszli mieszkańcy będą mieli wiele możliwości do aktywnego wypoczynku, relaksu i budowania sąsiedzkich relacji w przyjaznej i zdrowej atmosferze.

 

 

 

 

 

 

Osiedle Zielona Laguna Wzgórze zaprojektowano z myślą o osobach, które cenią sobie bliski kontakt z naturą, świetną lokalizację, wysoki standard wykończenia mieszkania i części wspólnych oraz ekologiczne rozwiązania w budynkach i ich otoczeniu.

 

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży:

ul. Bieszczadzka 4, 81-582 Gdynia, tel. +48 726 47 47 47, e-mail: sprzedaż@zielonalaguna.pl

oraz do wizyty na stronie internetowej: www.zielonalaguna.pl

 

 

 


Osiedle "SZAFRANOVA"

 

Zlokalizowane w Straszynie koło Gdańska . Inwestycja realizowana jest przez spółkę celową Navimoru i firmy Siódme Niebo.

 

Szafranova to nowe osiedle położone zaledwie 20 min od centrum Gdańska i 10 min od obwodnicy Trójmiasta, w miejscowości Straszyn. Inwestycja składa się z 28 dwulokalowych bliźniaków. Projekt cechuje duże metraże – 85,62 m2, wszystko po to, aby mieszkańcy mogli żyć komfortowo i wygodnie.

 

   

INWESTYCJA:

Osiedle budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej.

 

   

KLUCZOWE PARAMETRY:

 

Ilość budynków - 28,00
Ilość lokali – 56,00 (powierzchnia każdego lokalu to 85,62 M2 )
Dwupoziomowe lokale mieszkalne

   

BIURO SPRZEDAŻY:

SIÓDME NIEBO ( TEL.: 801 007 008 )

 

Zalety inwestycji Szafranova:

- Niska zabudowa ,
- Naziemne miejsca postojowe,
- Własny ogródek,
- Duży metraż – 85, 62m2,- 10 min do Obwodnicy Trójmiasta,
- 10 min do Jeziora Straszyńskiego,
- Komfort domu w cenie mieszkania,
- 5 min do Centrum Handlowego,
- Bliskość budynków użyteczności publicznej   

 

W trakcie budowy w grudniu 2020 r.

 

W trakcie budowy w maju 2021 r.

 

Budowa zakończona w lipcu 2022 r.

 

 Sprzedaż dla tej inwestycji realizuje biuro SIÓDME NIEBO  ( tel: 801 007 008, info@siodme-niebo.pl )

 

 


Osiedle "MŁODY JASIEŃ 2"

 

W niskiej zabudowie szeregowej przy ul. Stężyckiej w Gdańsku. Inwestycja realizowana jest przez spółkę celową Navimoru i firmy Siódme Niebo.

   

INWESTYCJA:

 

Budowa osiedla budynków mieszkalnych wielorodzinnych.

„MŁODY JASIEŃ 2” przy ul. Stężyckiej  w GDAŃSKU.

 

   

KLUCZOWE PARAMETRY:

 

 

 

Powierzchnia działki - 2,10 ha
PUM - 7 270,32 m2
Ilość budynków - 27,00
Ilość lokali – 96,00 (od 75 do 114 m2)
Dwupoziomowe lokale mieszkalne w zabudowie
szeregowej.

   

  

Młody Jasień 2 to osiedle położone zaledwie 11 min od centrum Gdańska, w niedalekim sąsiedztwie Trójmiejskiej Obwodnicy. Niską, szeregową zabudowę stanowi 27 budynków. W każdym z nich mieszczą się 2, 3 lub 4 mieszkania o metrażach pomiędzy 65 m², a 114,98 m². Własny ogród i możliwość zamontowania kominka sprawiają, że mieszkanie na osiedlu Młody Jasień 2 jest tak samo komfortowe, jak mieszkanie w domu, ale zdecydowanie za niższą cenę. 

 

 

W okolicy osiedla Młody Jasień 2 znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, co znacznie ułatwia życie codziennie. Pierwszy sklep mieści się 100 m od osiedla, podobnie jak Publiczne Pozytywne Przedszkole Nr 7. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się także przystanek autobusowy (100 m). Na osiedlu znajdować się będzie również plac zabaw.   

  

  

Osiedle oddane do użytku w lipcu 2021 r.

  

  

  

  

 Sprzedaż dla tej inwestycji realizuje biuro SIÓDME NIEBO  ( tel: 801 007 008, info@siodme-niebo.pl )

 

 

 


Osiedle domów "SŁONECZNE WICZLINO"

 

przy ul. Memerta Stankiewicza i Leonida Teligi w Gdyni Wiczlinie. Inwestycja realizowana przez ADJ spółkę celową Navimoru i Adama Szewczyka.

 

Osiedle "Słoneczne Wiczlino" składać sie będzie z 20 domów w zabudowie bliźniaczej, posadowionych na działkach o powierzchni 300-330 metrów kwadratowych. Sposób zabudowy gwarantuje spokojny i kameralny charakter osiedla. 

  

Zalety inwestycji Słoneczne WICZLINO:

- Niska zabudowa ,
- indywidualne garaże,
- Duży metraż – 128m2,
- 10 min do Obwodnicy Trójmiasta,

  Przykładowe aranżacje wnętrz.

 

W trakcie budowy w grudniu 2020 r.

 

Sprzedaż dla tej inwestycji realizuje biuro ADJ Investment   ( tel: 512 517 509, biuro@adjinvestment.pl )

 

 

 


Osiedle "PRIMO"

W zabudowie szeregowej zlokalizowane w Rokitnicy koło Pruszcza Gdańskiego.

Inwestycja realizowana jest przez spółkę celową Navimoru i firmy SIÓDME NIEBO. 

 

 

Wyobraź sobie miejsce, gdzie spokój i harmonia łączą się z nowoczesnym designem i funkcjonalnością. PRIMO to właśnie takie osiedle, które powstaje koło Pruszcza Gdańskiego. Realizowane przez Navimor International poprzez spółkę PRIMO sp. z o.o., to osiedle w zabudowie szeregowej przyciąga swoją wyjątkowością. Wybierając mieszkanie tu, stajesz się częścią ekskluzywnej społeczności.

 

Budowa osiedla PRIMO już się rozpoczęła, a sprzedaż mieszkań trwa. Nie przegap okazji, by stać się częścią tego wyjątkowego miejsca, które spełni Twoje marzenia o idealnym domu.

 

 

 

Każdy dom na osiedlu PRIMO posiada własny, zaciszny ogródek, który stanie się Twoją prywatną oazą spokoju. Ciesz się chwilami relaksu i rodzinnych spotkań na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni.

 

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży ( tel: 801 007 008, info@siodme-niebo.pl ), gdzie oferujemy mieszkania o powierzchniach od 64 m² do 72 m². Każde z nich zostało zaprojektowane z myślą o Twoim komforcie, oferując dodatkowo przestrzeń strychu do adaptacji - od 25,4 do 30,5 m².

 

 

 

Osiedle otoczone jest malowniczymi terenami zielonymi, tworzącymi idealne warunki do odpoczynku i rekreacji. Bliskość pełnej infrastruktury usługowej zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, nieopodal Twojego nowego domu.

   

 

Inwestycja zlokalizowana będzie w Rokitnicy przy ul. Słowackiego, tuż obok Pruszcza Gdańskiego.

 

 

 Sprzedaż dla tej inwestycji realizuje biuro SIÓDME NIEBO  ( tel: 801 007 008, info@siodme-niebo.pl )

 

 

 

Nasze inwestycje

Klauzule informacyjne Rodo
Strony internetowe - odee.pl