Polski English

/Działalność/

Budowa statków i modułów statkowych

Projektowanie i produkcja gotowych jednostek morskich różnego typu oraz wykonawstwo wszelkich typów konstrukcji okrętowych.

Generalne wykonawstwo projektów (GW)

Generalne wykonawstwo kompletnych inwestycji, począwszy od etapu projektowego, przez zapewnienie materiałów i konstrukcję budynków wraz z infrastrukturą, aż po szkolenia kadr z możliwością zarządzania obiektem

Realizacja inwestycji mieszkaniowych

Jako generalny wykonawca inwestycji specjalizujemy się w budowie wielorodzinnych osiedli mieszkaniowych

Transfer technologii i usługi edukacyjne

Wsparcie technologiczne i edukacyjne z zakresu eksploatacji jednostek pływających, doradztwa projektowego i realizacji projektów o tematyce morskiej oraz szkolenie wyspecjalizowanych kadr

Zarządzanie projektami

- Management techniczny,
- usługi consultingowe,
- hotele

Realizacja inwestycji mieszkaniowych

Naszą dewizą jest jakość i niezawodność, dlatego jesteśmy znakomitym partnerem dla najbardziej wymagających klientów.

BUDOWA KOMPLEKSU MIESZKANIOWO- USŁUGOWEGO
"Szafarnia Water Front"

 

Na terenach dawanych zakładów przemysłowych, Navimor podejmuje się budowy nowego kwartału miasta. Navimor nawiązuje współpracę z Pekao Development (później Pirelli Development) na wybudowanie kompleksu apartamentowo-usługowego "Szafarnia Water Front ". Jednym elementem tej nowej inwestycji inwestycji stał się HOTEL GDAŃSK, który powstał w zrewitalizowanym XVII wiecznym Spichlerzu „Góra”, wcześniej zdewastowanym poprzez wykorzystywanie go przez lata, jako zwykłego magazynu.

 

 

 

 

 

Największe osiedle programu MIESZKANIE PLUS 2017 - 2019 

Sukces zaczyna się w Gdyni!

 

MIESZKANIE PLUS to jeden ze sztandarowych programów rządu, który ma na celu dostarczenie przystępnych cenowo mieszkań na wynajem z możliwością późniejszego przekształcenia w mieszkania własnościowe. Program ten boryka się z wieloma problemami natomiast w Gdyni jako pierwszy kompleksowy projekt M+ odniósł wielski SUKCES.

Gdyńska inwestycja, która jest zlokalizowana w dzielnicy Kacze Buki została pomyślnie zrealizowana przez spółkę deweloperską ISN (Invest Sarko, Navimor).

Na gdyńskim osiedlu powstały 172 mieszkania w sześciu czterokondygnacyjnych budynkach o nowoczesnej architekturze, zlokalizowanych w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, otoczone przez liczne szlaki rowerowe oraz piesze. Mieszkania o średniej wielkości 50m2 czekają na swoich najemców, których rekrutację pilotuje Urząd Prezydenta Miasta Gdynia.

Projekt ten to wielki sukces. Funkcjonalne i przestronne osiedle, wybudowane w okresie dwóch lat wyróżnia inwestycję nie tylko jako program M+, ale również jako model budowy tanich mieszkań w wysokim standardzie.

.

 

 

Inwestycja to 172 bardzo wygodne i funkcjonalne mieszkania, usytuowane w sześciu czterokondygnacyjnych budynkach o nowoczesnej architekturze. Na terenie osiedla jest 224 miejsc parkingowych. Osiedle znajduje się w spokojnej okolicy poza centrum przy ulicy Starochwaszczyńskiej i ulicy Puszczyka w Gdyni w dzielnicy Kacze Buki.

 

  

 Osieldle Kacze Buki - zbudowane w ramach programu MIESZKANIE PLUS

 

 

Symboliczne rozpoczecie projektu Mieszkanie Plus miało miejsce 3 lipca 2017.  W ceremoni wziął udział Premier Mateusz Morawiecki. Osiedle oddano do użytku w roku 2019.

Nasze inwestycje

Klauzule informacyjne Rodo
Strony internetowe - odee.pl